Nyheter
juni 2018
-
25. juni 2018Rekrutta vant i målfest VideoBildegalleri
Vålerenga 2 slo Vard Haugesund 5-3 i Postnord-ligaen mandag. Se seiersropet her!
-
25. juni 2018- Vålerenga er en foregangsklubb Podkast
Det er PRIDE-uke i Oslo og Vålerenga er blant eliteserieklubbene som går i bresjen for mangfold og inkludering. Hør en litt annerledes podkast her!
-
25. juni 2018Rekruttene spiller i dag klokka 14! Junior Elite
Det er duka for en særdeles viktig kamp på Intility Arena når Vålerenga 2 får besøk av Vard Haugesund mandag klokka 14.00.
-
24. juni 2018Tøff kveld på Lerkendal Video
Vålerenga tapte 3-0 mot Rosenborg i søndagens eliteseriekamp
-
24. juni 2018Meira fra start mot Rosenborg
Vålerenga med endringer i midtforsvaret før møtet med trønderne.
-
23. juni 2018Troppen til kampen mot RBK er klar Video
Sjekk hvem Ronny Deila tar med seg til Trondheim og årets 14. eliteseriekamp.
-
23. juni 2018De som ikke er oss - Rosenborg Video
Lurer du på hvilket år som var det beste i Steffen Iversens fotballkarriere? Svaret får du her!
-
22. juni 2018- Skal jeg klare det, må jeg trylle! Enga LiveVideo
Daniel Fredheim Holm om å bidra til at Amin Nouri får nettkjenning. Få med deg siste nytt før RBK-kampen i ENGA LIVE.
-
21. juni 2018Den internasjonale selfiedagen! Video
Og det må selvsagt feires her i Vålerenga. Sjekk ut guttas beste poseringer her!
-
21. juni 2018- Gjør jeg det, skal jeg løpe hjem fra Trondheim Podkast
Brassespark på overtid og "The Sexyness" er tilbake i Vålerenga.