Nyheter
mai 2018
-
14. mai 2018Cupen er i gang og G19 gikk videre med kalassifre
Vålerengas G19-lag ga seg ikke før de hadde scora ti mål i cupens første runde. Les mer om forrige ukes kamper i utviklingsavdelingen her!
-
14. mai 2018EM over for G17-landslaget
England ble for sterke i kvartfinalen og slo Norge 2-0.
-
13. mai 2018Se Vålerenga 2 i kveld! Junior Elite
Vålerenga 2 jakter tredjeplassen når Arendal kommer på besøk på Intility Arena mandag klokka 19.00.
-
12. mai 2018Super-Sam matchvinner i Sandefjord! Enga LiveVideoBildegalleri
Vålerenga vant 1-0 på bortebane. Nå blir det full fest på Intility Arena 16. mai og du kan sikre deg din billett nå!
-
12. mai 2018Ibrahim og Lekven fra start
Både Magnus Lekven og Abdisalam Ibrahim får tillit fra start når Vålerenga gjester Komplett Arena.
-
11. mai 2018Friðjónsson møter Messi i VM!
Vålerengas islandske midtbanespiller er tatt ut i den islandske VM-troppen.
-
11. mai 2018Kjøp billetter til fotballens festdag
Vålerenga møter Stabæk 16. mai. Vi forventer godt over 10.000 tilskuere, og de beste plassene er i ferd med å bli utsolgt.
-
11. mai 2018Lekven tilbake fra skade Video
Midtbanespilleren er tilbake i troppen etter et kort skadeopphold. Se hvem Deila & co tar med seg til hvalfangerbyen.
-
11. mai 2018De som ikke er oss - Sandefjord Video
Året var 2003, og kampen endte 5-3. Ny episode av "De som ikke er oss" ute nå.
-
11. mai 2018Cornic sentral da Norge sikra kvartfinaleplass i EM
Vålerengas talentfulle forsvarsspiller scora Norges første mål i 2-0-seieren over Slovenia.